طرح درآمدزایی جدید نیوشانیک

1395/8/15 / 6 نظر
#


با توجه به ابلاغیه دبیرخانه کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای و الزام به انطباق طرح درآمدزایی شرکت ها با معیارهای جدید اعلام شده از سوی آن مرجع، در اسرع وقت تغییرات لازم در طرح درآمدزایی نیوشانیک ایجاد گردید و با تصویب و تأیید این تغییرات از سوی مرکز محترم امور اصناف و بازرگانان ایران در تاریخ 95/08/12، محاسبات پورسانت آبان ماه و ماه های بعد اعضاء با اعمال این تغییرات و براساس طرح درآمدزایی جدید انجام خواهد شد.

تشریح کامل طرح درآمدزایی جدید را در سایت، منوی «فرصت درآمدزایی» مطالعه نموده و یا فایل مربوطه را از بخش دانلودها دریافت کنید.


به اطلاع می رساند دفاتر کاری بازارسازان عزیز نیز ظرف یک هفته آینده بر مبنای طرح درآمدزایی جدید بروزرسانی خواهد شد. • امیر

  تغییرات خیلی خوبی بوده. من که خیلی راضی هستم. بیشتر از پلن قبلی سوددهی داره.

 • جواد

  طرح جدید واقعا اون حس رقابت را از بین برده و از طرفی سود افرادی که واقعا فروش بالایی دارند بسیار کاهش یافته درسته میفرمایید باید هماهنگ باشد اما به چه قیمتی؟؟ ناراضی بودن بازارسازان که اصلیترین بخش هر شرکت بازاریابی شبکه هستن؟

 • علیرضا دیانی

  زنده باد تغییر. واقعا پلن یکپارچه و ساده ای شده. ممنون از تغییرات خوب و رو به رشد شرکت

 • سپهر

  ماشاااالاااااااا پلن جدیییییید

 • newsha

  درود.فرمودید کل پاداشها حذف شود. ولی دوباره 6 پلن پاداش داریم. از نحوه ی تقسیم درصد پرداخت پلکانی گروهی ناراضی هستم. به نظر میرسد تغییری برای حمایت از رده های مربیان تا راهبران چیده اید. در صورتی که اصل پایه های شرکت نیوشا خرده فروشان هستند.ببخشید اظهار نظر کردم.

  نیوشانیک : ضمن تشکر از اعلام نظر شما، همان طور که پیش از این اعلام شد: 1. طرح درآمدزایی کلیه شرکت ها باید با اصول و معیارهای مصوب کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای مطابقت داشته باشد. 2. تنها صندوق های پاداش تعریف شده شامل پاداش های برترین های فروش مستقیم (برترین های ماهیانه، فصلی و ستارگان فروش)، دستیابی به هدف اولیه، مشارکت در راهبری، ارتقاء رتبه و تثبیت رتبه حذف شده اند.

 • محسن

  باسلام.چقدر پلن پیچیده ای دارید.گفتیم با تغییر پلن های شرکتها،طرح درامدیشونم ساده میشه.


 • نظر شما