دمنوش حس خوب زندگی نیوشا، هم اکنون در فروشگاه

1395/6/31 / 4 نظر
#

 

از امروز – چهارشنبه، 31 شهریور ماه 95 - دمنوش حس خوب زندگی نیوشا در گروه «دمنوش ها» و در گروه کالایی A در دسترس دوستان عزیز قرار گرفت. این دمنوش گیاهی دارای 12 کیسه مثلثی است و ترکیبی است از آویشن، زیره و زنیان!

کاربرد در طب قدیم

آویشن: از منظر طب سنتی دارای مزاج گرم و خشک است و آن را داروی دردهای معده و روده می دانند. خوردن آویشن با غذاهای غلیظ که هضم سنگینی دارند، سبب بهبود هضم می شود. جوشانده این گیاه در درمان پیچش روده و اسهال مؤثر است و از آن برای دفع انگل های روده استفاده می کنند. از این گیاه به عنوان ضداسپاسم، خلط آور، آنتی بیوتیک، قاعده آور، مدر، ضد سم، معرق و ضددرد استفاده می شد. همچنین، آویشن در کاهش درد دندان، کمر و مفاصل و درمان اختلالات عصبی مفید است.

زیره: در طب سنتی، طبیعت زیره را گرم و خشک می دانند و آن را برای تقویت معده، روده ها و کبد توصیه می کنند. همچنین، از این گیاه برای رفع نفخ و تنگی نفس و کمک به هضم غذا استفاده می شود.

زنیان: در طب سنتی، از زنیان برای رفع تهوع، استفراغ و تب های مزمن استفاده می شود و آن را در درمان لرزش، امراض عصبی و سختی تنفس مفید می دانند. همچنین، از این گیاه برای از بین بردن اعتیاد به افیون استفاده می شود.

 

عوارض جانبی

این افراد باید در مورد مصرف این محصول با پزشک خود مشورت نمایند:

- افرادی که در شرایط حساس به هورمون، مانند سرطان سینه به سر می برند.

- افرادی که دچار اختلالات خونریزی هستند و افرادی که به تازگی جراحی کرده اند.

- افراد مبتلا به دیابت و بیماری های کبدی

- بانوان باردار و شیرده




 • ابراهیم

  سلام این دمنوش حس خوب زندگی که بر ای افراد کبد چرب و فشار خون بالا خوب نیست چرا نفرات شما به اطلاع نمیرسانند من مصرف کردم حالم بد شد زیره و اویشن گرم هست لطفا با جون ادمها بازی نکنید

  نیوشانیک : دوست عزیز کلیه خواص، عوارض جانبی و تداخل دارویی احتمالی برای هر گیاه استفاده شده در چای ودمنوش هادر بخش شناسنامه گیاهان در سایت www.newshadrinks.com به طور کامل ذکر شده است و این عوارضی که فرمودین مرتبط با هیچ کدام از گیاهان این محصول نیست و می‌توانید جهت تکمیل اطلاعات خود برای مصرف هر محصول به این سایت مراجعه کنید و پیشنهاد می‌شود جهت بررسی مشکل خود به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

 • niloofar

  موافقم خیلی مهمه کلمه مثلثی رابکارببریم واینکه حتمامخاطب راازدمنوش اگاهی دهیم وذکرکنیم چایی داخلش نیست...

 • بیژن

  با نظر آقا محسن موافقم.

 • محسن

  با تشکر از عزیزانم در شرکت بزرگ نیوشانیک یک خواهش از شما دارم ... اون ایمه که اگر ممکنه به جای استفاده از کلمه ی هرمی از کلمه ی مثلثی استفاده بفرمایید زیرا این کلمه (هرم) توی کار ما ک بسیار مشکل آفرین و حساسیت زا بوده... تشکر از همگی پرسنل قدرتمند نیوشانیک


 • نظر شما