ابزار تبلیغاتی نیوشا به زودی در فروشگاه

1395/2/28 / 8 نظر
#


دوستان عزیز نیوشانیک می توانند از اردیبهشت ماه 95 با ورود به فروشگاه نیوشا – بخش «ملزومات تبلیغاتی» - ابزار تبلیغاتی مورد نیاز خود را سفارش گذاری کنند.

پیش از آنکه نسبت به خرید این ابزار اقدام نمایید، نکات ذیل را مد نظر قرار دهید:

1.
این ابزار خارج از طرح درآمدزایی نیوشانیک قرار دارند، بنابراین:
- مشمول دریافت پورسانت نمی شوند.

- در حجم فروش شخصی شما نیز محاسبه نخواهند شد.

2. جهت رفاه حال بازارسازان عزیز و حمایت از اعضا، این ابزار با سوبسید از طرف نیوشانیک قیمت گذاری شده اند؛ بدین معنا که با قیمتی کمتر از قیمت تمام شده در فروشگاه قرار می گیرند.

3.
به تدریج به تعداد اقلام موجود در این بخش افزوده خواهد شد. در مرحله اول، کاتالوگ آکاردئونی کوچک محصولات نیوشا و نایلون های لمینت شده نیوشا  در اختیار دوستان عزیز قرار خواهند گرفت.

  • نوشین

  با سلام، تعداد اقلام ابزارهای تبلیغاتی نیوشا بسیار کم هستند ولی حتی همین اقلام کم هم هیچگاه موجود نمی باشند. مستحضر هستید که ابزارهای تبلیغاتی می توانند کمک بسیار مؤثری به بازاریابان نماید. لطفا بروشورهای A4 و A5 را به تعداد زیاد به چاپ برسانید که برای تهیه آن تا این حد با مشکل مواجه نباشیم. من خودم بالشخصه بارها جهت خرید بروشور و یا پوستر به سایت مراجعه کردم ولی هیچگاه موجود نبود و تنها ساک های تبلیغاتی موجود بود. ضمن این که نایلون های تبلیغاتی هم دیگر در بسته های سفارشی گذاشته نمی شود .

 • سعیدشیبانیان

  باسلام وخداقوت.بنظر من همانند دیگرشرکتهای نتورک مطرح جهانی باید ابزار تبلیغاتی همزمان با رشد شرکت رشد کنه.مانند تیشرت وپیراهن ومانتو شال ومقنعه با لوگوی شرکت واین تبلیغات برای معرفی بیشتر شرکت کمک کننده است

 • موسوی

  به نظر من تامین پلاستیک و کاتالوگ به تعداد مورد نیاز وظیفه شرکته و خریدش توسط مشتری یا بازاریاب اصلا درست و منطقی نیست

  نیوشانیک : همان طور که پیش از این ذکر شد هنوز هم به روال معمول، نایلون های رایگان به تعداد کافی در پک ها گذاشته می شوند اما اگر شخصی مازاد بر آن را نیاز داشته باشد، باید نسبت به خرید آن (با قیمتی کمتر از قیمت تمام شده) اقدام نماید.

 • علیرضا

  یعنی می فرمایید که پول کاتالوگ و پلاستیک رو میگیریداز این به بعد؟!!!!!!! و پورسانتی هم بهش تعلق نمیگیره؟!!!!! می تونم بپرسم چرا؟!!!!!!!!

  نیوشانیک : هنوز هم به روال معمول، نایلون های رایگان به تعداد کافی در پک ها گذاشته می شوند اما اگر شخصی مازاد بر آن را نیاز داشته باشد، باید نسبت به خرید آن (با قیمتی کمتر از قیمت تمام شده) اقدام نماید.

 • علیرضا دیانی

  فقط خرید به صورت پک امکان پذیر هست؟ اگه امکان خرید این ابزار تبلیغاتی به صورت تک هم وجود داشته باشد خیلی بهتر می شود، چون برخی از سفارشات مختص مشتری خاص ثبت می شود و در این جور سفارشات نیاز به تعداد زیاد نایلون یا کاتالوگ نیست و صرفا به صورت تک باید در بسته بندی قرار گیرد

 • ژیلا

  لیوان تبلیغاتی ..منظور لیوان دم نوش.و سایر اقلام اضافه شود

 • Vahid

  سلام ممنون از شما به خاطر اینکه این ابزار می تواند کمک بزرگی به بازارسازان عزیز کنه

 • علیرضا دیانی

  با سلام و تشکر. اگر ابزار تبلیغاتی دیگر مثل ماگ، لیوان دمنوش، جعبه تیبگ، بروشور A5 ، پوستر و ... هم اضافه بشه عالیه

  نیوشانیک : بله، همان طور که در متن اطلاعیه هم آمده است به تدریج به تعداد اقلام موجود در این بخش افزوده خواهد شد.


 • نظر شما