نکات مهم: برپایی کانتر

سه شنبه 15 اسفند 1396 / 0 نظر
#

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تقاضا به منظور برپایی کانترهای نیوشا، بار دیگر از کلیه بازارسازان عزیز درخواست می گردد نکات ذیل را مدنظر قرار دهند:

 

1. حضور شرکت های بازاریابی شبکه ای در نمایشگاه ها به منظور عرضه محصولات خود، بلامانع است. اما هر گونه تجمع و یا تشکیل جلسات در محل نمایشگاه به منظور معرفی کار و جذب بازاریاب وفق ماده 10 آیین نامه اجرایی موضوع تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی ممنوع است.

 

2. در صورتی که غرفه مورد نظر در فصای بسته (مانند نمایشگاه و ...) برپا می شود، بازاریاب ملزم به دریافت مجوز از ‏شرکت است و تنها پس از دریافت مجوز مربوطه، می تواند نسبت به نصب کانتر اقدام نماید.‏

 

3. طبق ماده 24 آیین نامه نحوه تبلیغات، بازاریابی و فروش محصولات، عرضه محصولات در مکان های غیرمسقف و معابر عمومی ممنوع است.‏ بر همین اساس، بازاریاب مجاز به برپایی کانتر و غرفه در فضای باز نمی باشد. در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه، با ‏شخص خاطی برخورد خواهد شد.‏

 

4. بر اساس ماده 23 آیین نامه نحوه تبلیغات، بازاریابی و فروش محصولات، دایر کردن مکان ثابت تجاری و یا عرضه محصولات در فروشگاه های دائمی ممنوع است.

 

5. بر اساس ماده 44 قوانین و مقررات شرکت، در کلیه نمایشگاه ها، بازارچه ها، پایگاه های موقت و سایر اشکال فروش نمایشگاهی که قابلیت برپایی غرفه فروش در آنها وجود دارد، تنها یک گروه حق ایجاد پایگاه در محل واحد را دارد.

و در موارد اختلاف، طبق ماده 46 قوانین و مقررات، شرکت موظف است بر اساس اولویت های زیر اقدام به صدور رأی نهایی نماید:

 

1. تقدم زمانی دریافت معرفی نامه از شرکت

نکته: این مورد در صورتی ملاک عمل قرار می گیرید که حداکثر تا 72 ساعت، قرارداد منعقده با برگزارکننده جهت برپایی غرفه به دفتر شرکت اعلام گردد.

2. تقدم زمانی عقد قرارداد جهت برپایی غرفه

3. تقدم زمانی برپایی غرفه

4. سایر شواهد و ادله معتبر

 

 

 

 

اطلاعیه های مرتبط:

«امکان ارائه درخواست کانتر یا استند از طریق دفتر کاری» مورخ 20/08/1396

 

جهت اطلاع از چگونگی ارائه درخواست صدور معرفی نامه برپایی کانتینر، اطلاعیه «دفتر کاری جدید نیوشا: ثبت درخواست» مورخ 11/09/1396 را مطالعه نمایید.

 

 

 

 

 

 
نظر شما

نظر با موفقیت ثبت شد. (بعد از تایید در سایت نمایش داده می شود)