رزرو کلاس های شعب از طریق دفتر کاری

سه شنبه 16 بهمن 1397 / 2 نظر
#

نکات مهم برای رزرو کلاس های آموزشی شعب:

 

* رزرو کلاس ها تنها به صورت آنلاین و از طریق دفتر کاری امکان پذیر است. در تهران افراد با رده سرگروه و بالاتر و در سایر شهرها حامیان ارشد و بالاتر، می توانند به طریقی که در ادامه خواهد آمد، اقدام به رزرو کلاس نمایند.

** برگزاری کلاس های آموزشی با حداقل 5 نفر امکانپذیر است. بنابراین، قبل از اقدام برای رزرو کلاس، مطمئن شوید که تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب خواهد رسید.

حتی اگر درخواست رزرو کلاس شما تأیید شده باشد، اما در روز مقرر، تعداد شرکت کنندگان به 5 نفر نرسد، اولویت با تشکیل کلاس گروهی سایرین است حتی اگر نسبت به رزرو به صورت آنلاین اقدام نکرده باشند.

*** از آنجایی که امکان رزرو یک کلاس برای چند نفر وجود دارد، این نکته را در نظر داشته باشید که درخواست ها، براساس «زمان ثبت درخواست» تأیید خواهند شد. بنابراین، فردی که زودتر اقدام به ثبت درخواست خود نموده است، در اولویت خواهد بود.

**** لیست کلاس ها تا 72 ساعت آینده در سایت قابل مشاهده اند. اگر با انتخاب شعبه ای، هیچ کلاسی مشاهده نشد یعنی تا 72 ساعت آینده تمامی کلاس های آن شعبه رزرو و تأیید شده اند.

 

 

 

چگونگی رزرو کلاس آموزشی از طریق دفتر کاری:

 

 


 

 

 

1. وارد دفتر کاری خود شوید و از منوی سمت راست، گزینه «ثبت درخواست» و سپس «درخواست رزرو کلاس» را انتخاب نمایید. (شماره 1 در تصویر فوق)

 

2. شعبه مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد نفرات را (حداقل 5 نفر) وارد کنید. (شماره 2 و 3 در تصویر فوق)

 

3. باکس توضیحات را تکمیل کنید. (نام برگزارکننده کلاس در صورتی که درخواست را برای فرد دیگری از تیم خود ثبت می کنید، موضوع آموزش یا ...)

 

4. روی «نمایش کلاس های موجود» کلیک کنید.

* در صورتی که هیچ کلاسی جهت رزرو نمایش داده نشده به این معناست که تا 72 ساعت آینده امکان رزرو هیچ کلاسی در آن شعبه وجود ندارد.

 

 

 


 

 

5. کلاس مورد نظر خود را انتخاب نموده و کلید «ذخیره» را بزنید.

 

ردیف هایی که با رنگ نارنجی مشخص شده اند: یعنی پیش از شما این کلاس توسط فرد یا افرادی رزرو شده است و درخواست آنها نیز در انتظار تأیید مسئول شعبه است. (اولویت با افرادی است که پیش از شما اقدام کرده اند.)

 

 

6. منتظر تأیید مسئول شعبه باشید.‏

 

7. با انتخاب گزینه «مشاهده درخواست کلاس ها» از منوی سمت راست می توانید درخواست خود را مشاهده نموده و از وضعیت آن مطلع شوید.

 


 

 
نظر شما

نظر با موفقیت ثبت شد. (بعد از تایید در سایت نمایش داده می شود)